Specjalista ds. ofertowania i umów

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w biurze, w siedzibie firmy w Kartuzach
  • Analiza dokumentacji przetargowej (SWZ, dokumentacja projektowa, przedmiar)
  • Sprawdzanie przedmiarów robót
  • Weryfikacja niejasności i rozbieżności w dokumentacji przetargowej
  • Ustalanie i uzgadnianie dodatkowych danych technicznych nieokreślonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów przy realizacji robót budowlanych
  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji kosztów przy realizacji
  • Wysyłanie zapytań i zbieranie ofert na materiały i usługi
  • Analiza i porównywanie ofert
  • Wykonywanie obmiarów z dokumentacji lub na podstawie wizji w terenie wraz z opisem robót

Kogo szukamy?

  • Posiadasz doświadczenie na budowie jako asystent/kierownik wod-kan, ale wolałbyś/wolałabyś pracę na miejscu lub masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadasz wykształcenie branżowe – sanitarne
  • Znasz MS Office, AutoCAD i swobodnie poruszasz się w tych programach
  • Odnajdujesz się na mapie, potrafisz czytać dokumentację techniczną, znasz technologie budowlane
  • Potrafisz samodzielnie i efektywnie organizować czas pracy
  • Posiadasz zdolność analitycznego myślenia oraz jesteś samodzielny/na
  • Potrafisz pracować pod presją czasu
  • Jesteś komunikatywny/na, potrafisz pracować w zespole
  • Posiadasz prawo jazy kat. B

Dodatkowo:

  • Potrafisz wykonywać kosztorysy w programie NORMA
  • Znasz prawo zamówień publicznych

Jeżeli na przynajmniej połowę punktów odpowiadasz twierdząco, to możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Przydzielenie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Karnety na siłownię
  • Owoce w biurze
  • Kody rabatowe do naszych partnerów (specjalna zniżka na catering pudełkowy)
  • Regularne imprezy/wyjazdy integracyjne (np. na narty do Włoch)
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV na kadry@wodkangrzenkowicz.pl. W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska rekrutacyjnego. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

52
Lata na rynku
111
Pojazdów w liczbach
521
Zrealizowanych inwestycji
36
Inwestycji w trakcie realizacji
WODKAN-GRZENKOWICZ Sp. z o.o
83-300 Kartuzy, ul. Chmieleńska 17
NIP: 589-17-37-011
Regon: 192518140